Weather (6.x-2.3) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Real name
eu: Izen erreala

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Variable
eu: Aldagaia

en: edit
eu: editatu

en: Display
eu: Bistaratu

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna
