Weather (6.x-2.3) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Real name
ne: साचो नाम

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Visibility
ne: दर्शनीयता
