Weather (6.x-3.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Weight
am: ክብደት

en: edit
am: አስተካክል

en: Drupal
am: ድሩፓል
