Weather (6.x-3.0) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Real name
kk: Шынайы аты

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Variable
kk: Мәң

en: edit
kk: түзету

en: Drupal
kk: Друпал

en: Visibility
kk: Көріну
