Weather (6.x-4.2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Country
ar: الدولة

en: Weight
ar: الوزن

en: Variable
ar: متغير

en: edit
ar: تحرير

en: Display
ar: العرض

en: Drupal
ar: دروبال

en: Visibility
ar: الرؤية
