Weather (6.x-4.2) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Real name
et: Pärisnimi

en: Cancel
et: Tühista

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weather
et: Ilm

en: Current weather
et: Ilm praegu

en: Temperature: !temperature
et: Temperatuur: !temperature

en: Wind: !wind
et: Tuul: !wind

en: Pressure: !pressure
et: Õhurõhk: !pressure

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Clear sky
et: Selge taevas

en: rain
et: vihm

en: Variable
et: Muutuja

en: !visibility miles
et: !visibility miili

en: !visibility kilometers
et: !visibility kilomeetrit

en: edit
et: muuda

en: Display
et: Kuva

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Wind speed
et: Tuule kiirus

en: !speed meter/s
et: !speed m/s

en: snow
et: lumi
