Weather (6.x-4.2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: edit
sl: uredi

en: Display
sl: Prikaz

en: Visibility
sl: Vidljivost
