Weather (6.x-4.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: edit
sq: ndrysho

en: Visibility
sq: Dukshmëria
