Weather (6.x-4.2) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Real name
ca: Nom real

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: !visibility miles
ca: !visibility milles

en: !visibility kilometers
ca: !visibility quilòmetres

en: edit
ca: edita

en: Display
ca: Visualització

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Temperature
ca: Temperatura

en: !speed meter/s
ca: !speed m/s

en: Default configuration
ca: Configuració predeterminada

en: There are currently no locations.
ca: Actualment no hi ha ubicacions.

en: !distance miles !direction (!degree°)
ca: !distance milles !direction (!degree°)

en: !distance miles !direction
ca: !distance milles !direction

en: !distance kilometers !direction (!degree°)
ca: !distance quilòmetres !direction (!degree°)

en: !distance kilometers !direction
ca: !distance quilòmetres !direction
