Weather (6.x-4.2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն
