Weather (6.x-4.2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Country
jv: Negara

en: Weight
jv: Urutan

en: Variable
jv: Variabel

en: edit
jv: sunting

en: Display
jv: Tampilan

en: Visibility
jv: Sing dikétokne
