Weather (6.x-5.10) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Search
cy: Chwilio

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Country
cy: Gwlad

en: Weight
cy: Pwysau

en: Variable
cy: Newidiol

en: edit
cy: golygu

en: Display
cy: Dangos

en: Visibility
cy: Gwelededd
