Weather (6.x-5.10) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Real name
th: ชื่อจริง

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Search
th: ค้นหา

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Country
th: ประเทศ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Variable
th: ตัวแปร

en: edit
th: แก้ไข

en: Display
th: แสดงผล

en: Visibility
th: การมองเห็น
