Weather (6.x-5.13) - en to mn translation catalogue (72 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Real name
mn: Жинхэнэ нэр

en: content
mn: агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Search
mn: Хайх

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weather
mn: Цаг агаар

en: My weather
mn: Миний цаг агаар

en: Configure your custom weather block.
mn: Өөрийн цаг агаарын блокыг тохируулах

en: Weather: custom user
mn: Цаг агаар: дурын хэрэглэгч

en: Current weather
mn: Одоогийн цаг агаарын байдал

en: Temperature: !temperature
mn: Температур: !temperature

en: Wind: !wind
mn: Салхи: !wind

en: Pressure: !pressure
mn: Даралт: !pressure

en: Rel. Humidity: !rel_humidity
mn: Rel. Чийг: !rel_humidity

en: Visibility: !visibility
mn: Харагдах байдал: !visibility

en: Reported on:
mn: Мэдээллэсэн:

en: Country
mn: Улс

en: Select a country to narrow down your search.
mn: Та хайлтын үр дүнг багасгахын тулд улсаа сонгоно уу.

en: Place
mn: Байршил

en: Select a place in that country for the weather display.
mn: Цаг агаарыг харуулах тухайн улсын газрыг сонгох

en: Real name for the selected place
mn: Сонгогдсон газрын жинхэнэ нэр

en: You may enter another name for the place selected above.
mn: Та сонгогдсон газарт өөр нэр өгөх боломжтой.

en: Display units
mn: Нэгжүүдийг харуулах

en: Weight
mn: Жин

en: No data
mn: Мэдээлэлгүй

en: Clear sky
mn: Цэлмэг тэнгэр

en: Few clouds
mn: Бага зэрэг үүлтэй

en: Overcast
mn: Бүрхэг

en: rain
mn: бороо

en: Calm
mn: Тогтуун

en: North
mn: Хойд

en: Northeast
mn: Зүүн хойд

en: East
mn: Зүүн

en: Southeast
mn: Зүүн өмнөд

en: South
mn: Өмнөд

en: Southwest
mn: Баруун өмнөд

en: West
mn: Баруун

en: Northwest
mn: Баруун хойд

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: Download location for METAR data is not accessible.
mn: METAR мэдээлэл дэх байршлыг татаж авах боломжгүй.

en: administer custom weather block
mn: цаг агаарын блокыг удирдах

en: Displays METAR weather data
mn: Цаг агаарын METAR мэдээллийг харуулах

en: edit
mn: засварлах

en: Display
mn: Харуулах

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Temperature
mn: Температур

en: Celsius
mn: Цельс

en: Displays the original data of the METAR report.
mn: METAR тайлангийн эх мэдээллийг харуулах

en: N
mn: Х

en: NE
mn: ЗХ

en: E
mn: З

en: SE
mn: ЗӨ

en: S
mn: Ө

en: SW
mn: БӨ

en: W
mn: Б

en: NW
mn: БХ

en: Please note that the block will not be shown until you configure at least one location.
mn: Таныг хамгийн багадаа нэг байршил тохируулах хүртэл блок харагдахгүй.

en: SSE
mn: ӨЗӨ

en: SSW
mn: ӨБӨ

en: WSW
mn: ББӨ

en: WNW
mn: ББХ

en: NNW
mn: ХБХ

en: No sunrise today
mn: Өнөөдөр нар гарахгүй

en: No sunset today
mn: Өнөөдөр нар жаргахгүй

en: Sunset: !sunset
mn: Нар жаргах: !sunset

en: GMT
mn: GMT (Грийнвичийн цагаар)

en: Displays the time of sunrise and sunset.
mn: Нар гарах болон нар жаргах хугацааг харуулах
