Weather (6.x-5.13) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Real name
my: နာမည်အရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Place
my: နေရာ

en: Weight
my: အစဉ်

en: North
my: မြောက်

en: Northeast
my: အရှေ့မြောက်

en: East
my: အရှေ့

en: Southeast
my: အရှေ့တောင်

en: South
my: တောင်

en: Southwest
my: အနောက်တောင်

en: West
my: အနောက်

en: Northwest
my: အနောက်မြောက်

en: edit
my: ပြင်ရန်
