Weather (6.x-5.14) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Real name
ka: ნამდვილი სახელი

en: content
ka: კონტენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Search
ka: ძიება

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Variable
ka: ცვლადი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Display
ka: ჩვენება

en: Visibility
ka: ხილვადობა
