Weather (6.x-5.15) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Real name
he: שם אמיתי

en: content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: Search
he: חיפוש

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: Variable
he: משתנה

en: edit
he: עריכה

en: Display
he: תצוגה

en: Drupal
he: דרופל

en: Visibility
he: ניראות

en: Default configuration
he: ברירת מחדל

en: Don't display
he: אל תציג
