Weather (6.x-5.16) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Real name
oc: Nom vertadièr

en: content
oc: contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Search
oc: Recercar

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: Variable
oc: Variabla

en: edit
oc: modificar

en: Display
oc: Afichatge

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: SSW
oc: SSO

en: WSW
oc: OSO

en: WNW
oc: ONO

en: NNW
oc: NNO
