Weather (6.x-5.16) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش
