Weather (6.x-5.17) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Variable
dz: འགྱུར་ཅན་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།
