Weather (6.x-5.17) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Real name
ur: حقیقی نام

en: content
ur: متن

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Search
ur: تلاش

en: Display settings
ur: ڈسپلے کی ترتیبات

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Country
ur: ملک

en: Weight
ur: وزن

en: Variable
ur: ویری ایبل

en: edit
ur: ترمیم

en: Drupal
ur: ڈروپل
