Weather (6.x-5.19) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Search
ast: Guetar

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Weight
ast: Pesu

en: edit
ast: editar

en: Display
ast: Pantalla

en: Visibility
ast: Visibilidá
