Weather (6.x-5.19) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Real name
be: Сапраўднае імя

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Search
be: Пошук

en: Display settings
be: Налады паказу

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: No data
be: Няма дадзеных

en: Variable
be: Зменная

en: edit
be: рэдагаваць

en: Display
be: Паказ

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Default configuration
be: Прадвызначаныя налады
