Weather (6.x-5.20) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Variable
km: អថេរ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ
