Weather (6.x-5.6) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Real name
lv: Īstais vārds

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Search
lv: Meklēt

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: freezing rain
lv: lietus

en: North
lv: Ziemeļi

en: Northeast
lv: Ziemeļaustrumi

en: East
lv: Austrumi

en: Southeast
lv: Dienvidaustrumi

en: South
lv: Dienvidi

en: Southwest
lv: Dienvidrietumi

en: West
lv: Rietumi

en: Northwest
lv: Ziemeļrietumi

en: Variable
lv: Mainīgais

en: edit
lv: labot

en: Display
lv: Ekrāns

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: Pressure
lv: Spiediens

en: kilometers
lv: kilometri

en: Default configuration
lv: Noklusējuma konfigurācija
