Weather (6.x-5.6) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Real name
se: Albma namma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Search
se: Oza

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: edit
se: rievdda
