Weather (6.x-5.6) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Real name
te: అసలు పేరు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Search
te: వెతుకు

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Country
te: దేశం

en: Weight
te: భారం

en: North
te: ఉత్తర

en: Northeast
te: ఈశాన్య

en: East
te: తూర్పు

en: Southeast
te: ఆగ్నేయ

en: South
te: దక్షిణ

en: Southwest
te: నైరుతి

en: West
te: పశ్చిమ

en: Northwest
te: వాయువ్య

en: edit
te: మార్చు

en: Display
te: చూపు

en: Drupal
te: డ్రూపల్
