Weather (6.x-5.8) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Search
az: Axtarış

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Variable
az: Dəyişən

en: edit
az: redaktə et

en: Display
az: Monitor

en: Visibility
az: Görünüş

en: Default configuration
az: Defolt konfiqurasiya
