Weather (6.x-5.8) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Search
bs: Pretraga

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Country
bs: Zemlja

en: Weight
bs: Težina

en: edit
bs: izmijeni

en: Display
bs: Prikaz

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Temperature
bs: Temperatura

en: Pressure
bs: Pritisak
