Weather (6.x-5.8) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Real name
ku: ناوی ڕاستی

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Search
ku: گەڕان

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Visibility
ku: بینایی
