Weather (6.x-5.9) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Drupal
pa: ਡਰੂਪੈਲ
