Weather (6.x-5.15) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени
