Weather_es (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Operation
fa: عملکرد

en: City
fa: شهر

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Catalan
fa: کاتالان
