Weather_es (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Operation
jv: Operasi

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Catalan
jv: Katalunya
