Weather_es (6.x-1.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Languages
ka: ენები
