Weather_es (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Operation
tr: İşlem

en: City
tr: Şehir

en: There are currently no locations.
tr: Hâli hazırda lokasyon tanımlı değil.

en: Are you sure you want to delete the location %name?
tr: %name lokasyonunu silmek istediğinizden emin misiniz?

en: The location has been deleted.
tr: Lokasyon silindi

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Languages
tr: Diller

en: Catalan
tr: Katalanca
