Weather_es (6.x-1.11) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Next
bg: Още

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Operation
bg: Действие

en: There are currently no locations.
bg: В момента няма обекти.

en: Are you sure you want to delete the location %name?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете местоположението?

en: The location has been deleted.
bg: Местоположението е изтрито.

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Spanish
bg: Испански

en: Languages
bg: Езици

en: Catalan
bg: Каталунски

en: Galician
bg: Галицийски
