Weather_es (6.x-1.11) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: English
mg: Anglisy
