Weather_es (6.x-1.11) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Languages
sl: Jeziki
