Weather_es (6.x-1.12) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Next
da: Næste

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Operation
da: Handling

en: City
da: By

en: There are currently no locations.
da: Der er i øjeblikket ingen lokationer.

en: Are you sure you want to delete the location %name?
da: Ønsker du at slette beliggenheden %name?

en: The location has been deleted.
da: Beliggenhed slettet.

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Spanish
da: Spansk

en: Languages
da: Sprog

en: Province
da: Landsdel

en: Catalan
da: Catalansk

en: Add new location
da: Tilføj ny lokation
