Weather_es (6.x-1.13) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Next
es: Siguiente

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Operation
es: Operación

en: City
es: Ciudad

en: The location has been deleted.
es: Se ha eliminado la ubicación.

en: English
es: Inglés

en: French
es: Francés

en: Spanish
es: Español

en: Languages
es: Idiomas

en: Province
es: Provincia

en: Catalan
es: Catalán
