Weather_es (6.x-1.13) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Spanish
ps: هسپانوی
