Weather_es (6.x-1.13) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Next
pt: Próximo

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Operation
pt: Operação

en: City
pt: Cidade

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: Spanish
pt: Espanhol

en: Languages
pt: Idiomas

en: Province
pt: Estado

en: Catalan
pt: Catalão
