Weather_es (6.x-1.13) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Operation
sk: Operácia

en: City
sk: Mesto

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Languages
sk: Jazyky

en: Province
sk: Provincia

en: Catalan
sk: Katalánčina
