Weather_es (6.x-1.2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Operation
vi: Thao tác

en: City
vi: Thành phố

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Province
vi: Tỉnh
