Weather_es (6.x-1.3) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Operation
gl: Operación

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Spanish
gl: Español

en: Languages
gl: Idiomas

en: Province
gl: Provincia

en: Catalan
gl: Catalán

en: Add new location
gl: Engadir nova localización
