Weather_es (6.x-1.3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Operation
lt: Veiksmai

en: City
lt: Miestas

en: English
lt: Anglų

en: Languages
lt: Kalbos
