Weather_es (6.x-1.3) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Spanish
mn: Испани

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Catalan
mn: Каталан
