Weather_es (6.x-1.3) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Languages
se: Gielat
