Weather_es (6.x-1.4) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Operation
ca: Operació

en: City
ca: Ciutat

en: There are currently no locations.
ca: Actualment no hi ha ubicacions.

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Languages
ca: Llengües

en: Province
ca: Província

en: User ID.
ca: ID d'usuari.

en: Catalan
ca: Català

en: Galician
ca: Gallec
